GERİ DÖN
GERİ DÖN
Cilt Analizini
Başlatın
WhatsApp

Seçkin Gülçat

Eczacı
Firma Kurucusu

Meslek hayatımda 1971 yılından beri gerek kozmetik üretimi gerek cilt bakım uygulamalarıyla manevi tatminin doruk noktasında olduğumu görüyorum. Bana bu duyguyu yaşatanlara teşekkürler…

1971’den Bu Yana

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 1970 yılında mezun olan firma kurucumuz Seçkin Gülçat; 1 yıl boyunca araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra, Maltepe Ankara’da Seçkin Eczanesi’ni açmıştır. Üniversite hocalarının değerli destek ve katkılarıyla bitkisel kozmetik üretimine başlamıştır ve ilk ürettiği ürünler müşterilerinin taleplerine yönelik kişiye özel kremlerdir. Seçkin Kozmetik, müşterilerin ürün memnuniyeti sayesinde kısa sürede kulaktan kulağa yayılmıştır.

Müşterilerin yoğun talepleri sonucu 1987 yılında Kızılay Ankara’da Seçkin Güzellik Salonu açılmış ve ürünlerin yanına cilt bakım hizmeti de eklenerek 1988 yılında marka tescil belgesi alınmıştır. Yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimiyle Seçkin Kozmetik, 2008 yılında Avrupa standartlarında kozmetik üretim tesisini faaliyete geçirmiştir. Böylelikle firmamızın hem üretim kapasitesi artmış hem de ürün yelpazesi genişlemiştir.

1971’den bu yana müşterilerimiz memnun etmek ve onlara daha çeşitli ürünler sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Misyon

“Bilimsel Formüler, Etkin Analiz ve
Doğru Ürünle; Sağlıklı ve Doğal Ciltler”

Uzun yılların bize katmış olduğu bilgi
birikimiyle doğru analiz yaparak cildiniz
için doğru ürünü önermek ve sonuçları
takip ederek müşterilerimizin sağlıklı ve
doğal ciltlere sahip olmalarını sağlamak.

Vizyon

“Farklı bilim dallarının ortaklığıyla
her geçen gün güvenle büyüyoruz”

Tüm bilim dallarıyla ortak çalışarak
yenilikçi, çığır açan ürünler geliştirmek
ve global pazarda güvenilir olarak
konumlanmış bir marka olmak.

KİŞİYE ÖZEL

Uzmanlarımız cildinize uygun ürün önerirken
cildinizin ihtiyaçlarını, yaşam tarzınızı
ve çevresel faktörleri de dikkate alıyor.

BİLİMSEL

Sayısız cilt analizinden edindiğimiz verileri
eczacılık ve mühendislik bilgileriyle birleştirerek 
cildinize en iyi gelecek, en doğru formülleri tasarlıyoruz.

GÜVENİLİR

50 yıllık deneyimimizi kattığımız
ürünlerimizle 3 kuşağa yayılmış
müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

UZMAN EKİBİMİZ

Onur Gülçat

Üretim Müdürü
Kimya Mühendisi

Çocukluğumda annemin laboratuvarında başlayan merakımın yıllar sonra mesleğim haline gelmesi benim için çok büyük bir mutluluk. Seneler içerisinde üyelerimizin beğenisiyle ve teşvikiyle büyüyen firmamızın nesiller boyu ilk günkü heyecanıyla devam edeceğine inanıyorum.

Özgür Gülçat

Şirket Müdürü

Küçük bir çocukken annemin eczanesinde başlayan çalışma hayatı yolum 2018 itibarıyla daha önce kardeşimin de katılmış olduğu Seçkin Kozmetik aile şirketimizle tekrar kesişti. Hedefimiz, şirketimizin tanınırlığını artırarak 50 yıla yaklaşan tecrübeyi daha geniş bir müşteri kitlesiyle buluşturmaktır.

Tülay Çakır

Güzellik Uzmanı

1994 yılında Seçkin ailesine katıldım. Dünyaya yeniden gelsem, yine aynı işim aynı işyerim olsun isterim. Yıllar içerisinde üyelerimizle kocaman bir aile olduk ve ben kendime hep ‘iyi ki bu güzel insanları tanımışım’ derim.

Sultan Karaguş

Güzellik Uzmanı

Hayatın bize sunacağı en büyük ödül, buna değecek bir işte çok çalışma şansıdır. Ben bu şanslı insanlardan biriyim. 1993’ten beri Seçkin Hanım gibi dürüst birinin yanında çalışmak, çalışmanın yanında hayatı öğrenmek benim için tarifsiz bir mutluluk.

Serpil Ürün

Müşteri İlişkileri

2013 yılında Seçkin ailesine katıldım. İnsanlar arasında sevgi bağlarının kurulduğu bu güzel ortamda bulunduğum ve Seçkin Hanım gibi değerli bir insanın yanında çalıştığım için şanslı olduğumu düşünüyorum. Üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla uzun yıllar süren çalışma hayatımın olması dileğimle.